SKUP ZŁOTA
POŻYCZKI POD ZASTAW


Lombarding to stabilna firma, która oferuje pożyczki pod zastaw złota, a także skup złota i srebra. Mamy wieloletnie doświadczenie – jesteśmy na rynku od 1995 roku – dzięki czemu możemy Państwu zaproponować całkowite bezpieczeństwo transakcji i elastyczne podejście do Klienta.

Minimum formalności i gotówka do ręki

Gwarantujemy rzetelną i korzystną wycenę!

WITAMY

Odwiedzając naszą Firmę mogą Państwo szybko uzyskać potrzebną gotówkę poprzez sprzedaż posiadanego złota lub pożyczkę pod zastaw. Jako zabezpieczenie przyjmujemy złotą biżuterię, monety czy sztabki, których wartość określamy po korzystnych dla Klienta cenach. Pożyczka najczęściej udzielana jest na okres od kilku dni do miesiąca, zaś po jego upłynięciu i spłacie pożyczki, zastaw w stanie nienaruszonym powraca do właściciela.

Każda pożyczka opiera się o spisaną umowę zawierającą wszelkie niezbędne dane Klienta, kwotę pożyczki, termin zwrotu oraz wszystkie opłaty. Jeśli nie mogą Państwo odebrać zastawu w danym terminie, nie ma problemu by go odroczyć, wpłacając należną opłatę, jednak w przypadku braku kontaktu zastaw przechodzi na własność firmy LOMBARDING.

ROK ZAŁOŻENIA
1995

Pewny partner do interesów


Jeżeli oczekujecie Państwo dobrych cen i fachowej obsługi, zapraszamy do nas! Przez wiele lat prowadzenia działalności zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, a ich grono stale się poszerza.

PARKING:

Miejsca parkingowe przy lokalu

DOJAZD:

Tramwaje: 1, 6, 13, 15, 27
Autobusy: 45, 93

GODZINY OTWARCIA:

pn-pt: 9.30 – 17.30
sob: 9.30 – 13.00