NIERUCHOMOŚCI

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na rozszerzenie naszej działalności o rozwiązywanie problemów z nieruchomościami. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu trudności. Skupujemy nieruchomości za gotówkę.

NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH

Naszym interesantom proponujemy dogodne rozwiązania finansowe. Wszelkie formalności staramy się załatwić w najszybszym możliwym terminie. Oferujemy także pomoc przed transakcją na pokrycie kosztów, zgromadzenie dokumentów. Wszelkie umowy przeprowadzamy z najwyższą starannością i uczciwością, a nieruchomości kupujemy za gotówkę.

Chcemy aby każdy klient korzystający z usług firmy LOMBARDING był w pełni zadowolony. Rzetelność i uczciwość to nasza dewiza.

KAŻDA NIERUCHOMOŚĆ

Sprzedaż nieruchomości wymaga kompleksowego przygotowania i zastanowienia, jednak zdarzają się tzw. trudne nieruchomości, gdzie sytuacja wymaga fachowego rozeznania. Dlatego LOMBARDING służy Państwu pomocą. Interesują nas wszelkiego rodzaju nieruchomości: z lokatorem, z wpisanym prawem dożywocia lub służebności, ze zbliżającą się licytacją komorniczą, zadłużeniem czynszowym lub innym, nieruchomości wspólne, w trakcie postępowania spadkowego, z wpisem na hipotekę. Naszym klientom proponujemy dogodne rozwiązania finansowe i formalne.

Zapewniamy dyskrecję i poufność powierzonych dokumentów. Wszelkie transakcje przeprowadzanym zgodnie z przepisami prawa.