POŻYCZKI

LOMBARDING to firma, która oferuje pożyczki pod zastaw złota, srebra oraz nieruchomości. Udzielamy korzystnych pożyczek pod zastaw wykonanej ze złota biżuterii czy innych wyrobów, złomu złota, monet, sztabek.

POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA

Posiadają Państwo złoto w dowolnej postaci? Zgłoście się do LOMBARDING, a Wasze zegarki, sztabki czy monety staną się zastawem dla pożyczki z terminem dostosowanym do Waszych oczekiwań. Pożyczki udzielane są na okres od tygodnia do miesiąca, termin ten jest indywidualnie wybierany przez Klienta. Prowizja zmienia się wraz z wysokością pożyczki, a więc im kwota jest wyższa, tym niższa jest opłata. Nasza firma daje duże możliwości negocjacji, dlatego w przypadku dużych pożyczek zarówno do kwestii prowizji, jak i terminu spłaty podchodzimy z dużą elastycznością.

Procedura udzielania pożyczki pod zastaw złota jest prosta i przejrzysta. Wystarczy przyjść do nas wraz przedmiotem, który będzie zabezpieczeniem pożyczki oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Zajmujemy się jego rzetelną i korzystną dla Klienta wyceną, a także bezpiecznym przechowaniem na czas pożyczki. W ustalonym terminie zgłaszacie się do nas Państwo (lub osoba przez Was do tego upoważniona) z podpisaną umową, spłacacie kwotę pożyczki wraz z należną prowizją i zabieracie przedmiot zastawu. W przypadku chęci przedłużenia terminu spłaty pożyczki, należy nas o tym powiadomić i wpłacić kwotę należnej prowizji. Wtedy zostaje podpisana kolejna umowa z nowym terminem spłaty i odebrania zastawu. Brak jakiegokolwiek kontaktu, spłaty lub przedłużenia jej na kolejny termin oznacza przejście zastawionych przedmiotów na własność firmy Lombarding.