PRZECHOWANIE

LOMBARDING to firma, która oferuje możliwość przechowania towaru. Przyjmujemy złoto i srebro w postaci biżuterii, złomu, monet, sztabek.

Posiadają Państwo złoto w dowolnej postaci? Zgłoście się do Nas. Firma LOMBARDING oferuje odpłatne przechowanie z terminem dostosowanym do Państwa oczekiwań. Klient indywidualnie wybiera termin przechowania, który jest możliwy w okresie od tygodnia do miesiąca. Od terminu oraz wysokości wypłaconej kwoty uzależniona jest prowizja za przechowanie. Nasza firma daje duże możliwości negocjacji, zarówno do prowizji, jak i terminu spłaty podchodzimy z dużą elastycznością.

Procedura jest prosta i przejrzysta. Wystarczy przyjść do Nas wraz z przedmiotem przechowania, który będzie zabezpieczeniem, oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Rzetelnie wycenimy oraz bezpiecznie przechowamy Państwa własność. W wyznaczonym terminie z podpisaną umową przechowania zgłaszacie się Państwo do Nas (lub osoba przez Was do tego upoważniona), spłacacie kwotę pobraną wraz z należną prowizją i zabieracie przedmiot przechowania. W przypadku chęci przedłużenia terminu należy Nas o tym powiadomić i wpłacić należną prowizję. Wówczas podpisujemy kolejną umowę przechowania z nowym terminem odbioru i spłaty. Brak kontaktu, spłaty lub przedłużenia umowy przechowania na kolejny termin oznacza przejście pozostawionych przedmiotów na własność firmy LOMBARDING.