SKUP SREBRA

Skupujemy srebro w dowolnej postaci: biżuterię, srebrne monety, sztućce, zastawy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i rzetelność każdej transakcji, tak aby skup srebra był transakcją satysfakcjonującą dla obu stron. Zgłoście się do LOMBARDING, dokonamy szybkiej wymiany srebra na gotówkę.

PRÓBA SREBRA CENA SKUPU
9991,35 zł
9251,20 zł
8001,10 zł

Powyższe ceny skupu złota od 100 gram ocechowanego, stopionego metalu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Odnajdujesz na strychu zapomnianą od wieków starą zastawę stołową? Zastanawiasz się, co zrobić z wyszczerbionymi srebrnymi widelcami? Trzymasz w szufladzie stosy srebrnych pierścionków i łańcuszków, ale nie wiesz, ile są warte i co z nimi zrobić? A może przeciwnie – posiadasz starą biżuterię, znasz jej wartość i chcesz ją spieniężyć w uczciwej, wiarygodnej firmie? Zapraszamy do nas.

Nasza działalność w dużej mierze opiera się na skupie metali szlachetnych – co oznacza również skup srebra. Przyjmujemy kruszec pochodzący np. z biżuterii, zastawy stołowej, monet lub w postaci sztabek. Należy pamiętać, że cena skupu oparta jest o zawartość srebra w stopie, o czym informuje próba srebra. Co to oznacza? Jedna próba 925 zawiera 92,5% czystego srebra w stopie. Im większa zawartość kruszcu, tym wyższa stawka za gram stopu. Przy sprzedaży biżuterii brana pod uwagę jest wyłącznie próba srebra, natomiast nie płacimy za pozostałą część stopu ani za dodatkowe ozdoby.

*Podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.