SKUP ZŁOTA

Skupujemy wykonaną ze złota biżuterię i inne wyroby, złom złota, monety, sztabki. Posiadają Państwo złoto w dowolnej postaci? Zgłoście się do LOMBARDING, dokonamy szybkiej wymiany złota na gotówkę. Wykonujemy własną ekspertyzę próby złota oraz jego wagi i na tej podstawie dokonujemy wyceny.

PRÓBA ZŁOTA CENA SKUPU
0,999196 zł
0,750147 zł
0,583/0,585115 zł
0,33365 zł

Powyższe ceny skupu złota od 100 gram ocechowanego, stopionego metalu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Z pewnością posiadają Państwo starą złotą lub srebrną biżuterię (pierścionki, kolczyki, bransoletki, broszki, naszyjniki, zawieszki), zegarki, monety czy inne wyroby ze złota, które od dawna leżą w szafie. Te zapomniane, niemodne, a czasem też zniszczone przedmioty nadal posiadają swą wartość! Nasza firma oferuje zarówno skup złota oraz srebra, co pozwoli łatwo zdobyć gotówkę i przetrwać czas trudności finansowych.

Oferujemy dobrą cenę skupu złota, jednak pamiętać trzeba, że dotyczy ona jedynie czystego kruszcu, nie zaś wagi stopu czy dodatkowych ozdób. Każdy przedmiot wykonany ze złota posiada tzw. próbę, która pozwala określić ile jest w nim szlachetnego kruszcu. Próba oznaczana jest znakiem graficznym, a najczęściej jest to 0.333, 0.585 i 0.750.

*Podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.